parsik
15 دی 1401 - 13:56

تاج: امیدوارم شرایط حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها فراهم شود

رئیس فدراسیون فوتبال ابراز امیدواری کرد به زودی شرایط حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها فراهم شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج که امروز به همراه احمدرضا براتی و طهورث حیدری، اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در مجمع هیئت فوتبال خوزستان حضور یافته بود، گفت: از اعضای محترم مجمع، حاضران در نشست، اصحاب رسانه و هیئت فوتبال تقدیر و تشکر دارم. از مدیرکل محترم و بزرگوار ورزش و جوانان هم تشکر می‌کنم که در مجمع حضور یافت. در حوزه ورزش مرکز اصلی مدیرکل ورزش و جوانان است. همه ما در مجموع مکلف هستیم با ادارات کل ورزش و جوانان در سرتاسر کشور همکاری کنیم. این یک رویه است و فقط مربوط به خوزستان نیست و به کل کشور برمی‌گردد.

وی ادامه داد: درباره خوزستان، این استان در حوزه فوتبال سه تیم لیگ برتری دارد. اگر ظرفیت‌ها اجازه می‌داد این استان می‌توانست یک لیگ با بهترین کیفیت داشته باشد. همچنین خوزستان تیم‌های لیگ یک، لیگ دو،فوتسال و ...دارد. سهم خوزستان در تیم‌های ملی ما هم فوق العاده زیاد است. این مفهومش آن است که خوزستان با فوتبال آمیخته است.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: بسیار خوشحالم در مجمع خوزستان حضور دارم. امیدوارم در این نشست درباره بهتر و بهتر شدن تصمیم بگیریم. هیئت‌های فوتبال در سرتاسر کشور مسابقات متعددی را برگزار می‌کنند. ضمن اینکه امیدوارم به سرعت شرایط حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها هم فراهم شود. بحث آلودگی هوا در این چند روز در تهران به شکلی بود که حتی برای برگزاری مسابقه هم دچار مشکل شدیم. حضور تماشاگران باعث نشاط بیشتر و بیشتر مسابقات می شود.

تاج افزود: قرار است جلسه ای با استاندار محترم خوزستان هم داشته باشیم. توقعاتی از استان داریم. حقیقتاً برخی تیم‌های استان در مضیقه هستند و شاید در این جلسه بتوانیم روند خوبی را طی کنیم که کمبودها کاهش پیدا کند. فدراسیون فوتبال هم تکالیفی دارد که باید انجام دهد. همچنین هیئت فوتبال خوزستان هم ضرورت دارد در این مسیر یاری رساند. خوزستان تیم‌های بسیاری خوبی در سطوح مختلف دارد اما مشکلاتی هم دارد که تلاش می‌کنیم با همکاری مدیرکل محترم اداره ورزش و جوانان،استاندار محترم و ... این مشکلات را به حداقل برسانیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 956638